Vířivý bazén PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon XL - 28462
Kód: 14343Detailní popis produktu
Přenosný nafukovací vířivý bazén pro každého. Nová generace vířivých bazénů! Užijte si perfektní rodinnou pohodu v tomto vířivém bazénu!
Příjemné barevné provedení vířivého bazénu doladí váš exteriér. Integrovaný systém pracuje automaticky při zapnutí vířivky.
Vířivý bazén - výhody:
- perfektní design
- robustní konstrukce
- jednoduchá obsluha
- uzamykatelná izolační krycí plachta
- technologie Fiber-Tech (konstrukce vířivky se neohýbá pod tlakem - hustě rozmístěná vlákna jej chrání před deformací, trojvrstvý laminovaný materiál je odolný proti propíchnutí)
- inovativní technologie provzdušňování vody Hydro-Aeration zlepšuje účinnost filtrace a cirkulaci vody
- Hard Water Treatment System - změkčovač vody, šetrnější k systému spa i vaší pokožce
| Parametry: | |
|---|---|
| Kapacita bazénu | 6 osob |
| Tvar | hexagon |
| Velikost po nafouknutí | 218 x 71 cm |
| Objem vody | 1 098 litrů |
| Materiál | Fiber-Tech™ |
| Výkonný filtrační systém | 1 741 l/hod |
| Počet vzduchových trysek | 140 |
| Požet masážních trysek | 6 |
| Generátor bublin | 800 W |
| Vzduchové čerpadlo | 1 000 W |
| Teplotní rozsah | 20 - 40°C |
| Příkon (při ohřevu) | 2 200 W |
| Váha | 78,6 kg |
| Výhřevnost | 1 - 2°C/h |
| Obsah balení: | |
|---|---|
| Vířivý bazén PureSpa Jet&Bubble Deluxe XL | ANO |
| Kryt bazénu | ANO |
| Termoizolační podložka | ANO |
| Ohřívač, filtrace | ANO |
| Vložka filtru (S1) | ANO |
| 2 opěrky hlavy | ANO |
| Dávkovač chemikálií | ANO |
| Transportní taška | ANO |
K vířivému bazénu Pure Spa Bubble doporučujeme dokoupit bazénovou chemii Whirpool, která není součástí dodávky.
Na vířivý bazén PureSpa Jet&Bubble Deluxe XL poskytujeme záruku 24 měsíců.
Dodavatel: INTEX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířivé bazény |
|---|---|
| EAN: | 6941057418315 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
- Intex = globální značka rekreačního vybavení
- specializace: bazény, vířivky, nafukovací věci
- ideální pro: zahradu, léto, kempování, rodinu
- kvalita: střední, ale za dobrou cenu
- sídlo: USA
- výroba: hlavně Asie
- model: levnější masová produkce s rozumnou kvalitou
| Výrobní společnost : | Intex |
|---|