Vířivý bazén PureSpa Bubble Massage - 28426
Kód: 14340Detailní popis produktu
Relaxace celý rok! Vířivý bazén je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely, netradiční oslavy a neformální setkání a jednání. Je zkonstruován pro celoroční použití.
Příjemné barevné provedení vířivého bazénu doladí váš exteriér. Integrovaný systém pracuje automaticky při zapnutí vířivky.
Vířivý bazén PureSpa Bubble Massage - výhody:
- perfektní design - béžový kožený vzhled
- robustní konstrukce
- intuitivní ovládací panel pro jednoduchou obsluhu
- uzamykatelná izolační krycí plachta
- integrovaný systém Hard Water Treatment System proti vápenaté tvrdé vodě
| Parametry: | |
|---|---|
| Kapacita bazénu | 4 osoby |
| Velikost po nafouknutí | 196 x 71 cm |
| Vnitřní průměr | 145 cm |
| Objem vody | 795 litrů |
| Materiál | Fiber-Tech™ |
| Výkonný filtrační systém | 1741 l/hod |
| Počet vzduchových trysek | 120 |
| Teplotní rozsah | 20 - 40°C |
| Příkon (při ohřevu) | 2 200 W |
| Váha balení | 46 kg |
| Výhřevnost | 1,5 - 2,5°C/h |
| Vzduchové čerpadlo | 800 W / 220-240 V/ 50 Hz |
| Generátor bublin | 0,9 HP / 220-240 V / 50 Hz |
| Obsah balení: | |
|---|---|
| Vířivý bazén | ANO |
| Termoizolační podložka a kryt | ANO |
| Filtrace, ohřívač | ANO |
| Transportní taška | ANO |
| Chemický plovák | ANO |
| Vložka filtru (S1) | ANO |
Na vířivý bazén PureSpa Bubble Massage poskytujeme záruku 24 měsíců.
Dodavatel: INTEX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířivé bazény |
|---|---|
| EAN: | 6941057418131 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
- Intex = globální značka rekreačního vybavení
- specializace: bazény, vířivky, nafukovací věci
- ideální pro: zahradu, léto, kempování, rodinu
- kvalita: střední, ale za dobrou cenu
- sídlo: USA
- výroba: hlavně Asie
- model: levnější masová produkce s rozumnou kvalitou
| Výrobní společnost : | Intex |
|---|