Vířivý bazén PureSpa Bubble Greywood Deluxe 4 - 28440
Kód: 14338Detailní popis produktu
Relaxace celý rok! Vířivý bazén je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely, netradiční oslavy a neformální setkání a jednání. Je zkonstruován pro celoroční použití.
Vířivý bazén PureSpa Bubble GREYWOOD DELUXE - výhody:
- perfektní design - imitace dřeva
- robustní konstrukce
- intuitivní ovládací panel pro jednoduchou obsluhu
- integrovaný systém Hard Water Treatment System proti vápenaté tvrdé vodě
| Parametry: | |
|---|---|
| Kapacita bazénu | 4 osoby |
| Velikost po nafouknutí | 196 x 71 cm |
| Vnitřní průměr | 145 cm |
| Objem vody | 795 litrů |
| Materiál | Fiber-Tech™ |
| Výkonný filtrační systém | 1741 l/hod |
| Počet vzduchových trysek | 140 |
| Teplotní rozsah | 10 - 40°C |
| Příkon (při ohřevu) | 2 200 W |
| Váha balení | 47,5 kg |
| Výhřevnost | 1,5 - 2,5°C/h |
| Vzduchové čerpadlo | 800 W / 220-240 V/ 50 Hz |
| Generátor bublin | 0,9 HP / 220-240 V / 50 Hz |
| Ovládání vířivky pomocí aplikace v mobilu | Wi-Fi modul |
| Obsah balení: | |
|---|---|
| Vířivý bazén | ANO |
| Termoizolační podložka a kryt | ANO |
| Filtrace, ohřívač | ANO |
| Transportní taška | ANO |
| Chemický plovák a tester | ANO |
| Vložka filtru (S1) | ANO |
| LED osvětlení | ANO |
| Pěnové podhlavníky | ANO 2ks |
Vířivý bazén PureSpa Bubble GREYWOOD DELUXE poskytujeme záruku 24 měsíců.
Dodavatel: INTEX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířivé bazény |
|---|---|
| EAN: | 6941057418216 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
- Intex = globální značka rekreačního vybavení
- specializace: bazény, vířivky, nafukovací věci
- ideální pro: zahradu, léto, kempování, rodinu
- kvalita: střední, ale za dobrou cenu
- sídlo: USA
- výroba: hlavně Asie
- model: levnější masová produkce s rozumnou kvalitou
| Výrobní společnost : | Intex |
|---|