Vířivý bazén Lay-Z-Spa Cabo Smart HydroJet 6 - 6001R
Kód: 14334Detailní popis produktu
Relaxace celý rok! Vířivý bazén Lay-Z-Spa je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely, netradiční oslavy a neformální setkání a jednání. Je zkonstruován pro celoroční použití.
Hlavní ovládací jednotka zajišťuje všechny provozní funkce vířivého bazénu a to výkonnou kartušovou filtraci, průtokový digitálně nastavitelný ohřev až do 40°C, vzduchový kompresor pro nafouknutí a následné zásobování masážních vzduchových trysek a navíc obsahuje držáky nápojů. Vestavěný modul Wi-Fi umožňuje Vířivý bazén ovládat pomocí aplikace v telefonu.
Na vnější části potisk v podobě hnědého rattanu, bílý potisk na dně. Zesílený kryt s uzamykacími bezpečnostními klipy a zabudovanou izolační vzduchovou komorou. Systém Freeze Shield® je automatický ohřev, který zabraňuje zamrznutí vody a umožňuje tak, užívat si vířivku po celý rok.
| Parametry: | |
|---|---|
| Kapacita bazénu | 4-6 osob |
| Velikost po nafouknutí | 180 x 180 x 71 cm |
| Objem vody | 795 litrů |
| Materiál | Tritech™ |
| Tvar | čtverec |
| Výkonný filtrační systém | 3 975 l/hod |
| Pošet masážních trysek | 4 |
| Počet vzduchových trysek | 140 |
| Intenzita bublin | 2 úrovně |
| Polštáře | 4 |
| Ohřev vody | do 40°C |
| Příkon (při ohřevu) | 2 150 W |
| Váha (s vodou) | 50 kg (839 kg) |
| Výhřevnost | 1,5 - 2°C/h |
| Obsah balení: | |
|---|---|
| Vířivý bazén Lay-Z-Spa Cabo Smart HydroJet 6 | ANO |
| Kryt bazénu termoizolační | ANO |
| Ohřev Freeze Shield® + systém AirJet™ | ANO |
| Externí pumpa s integrovaným filtračním systémem | ANO |
| Dávkovač chemikálií ChemConnect™ | ANO |
| Vložka filtru (VI) | ANO |
| Sada na opravy | ANO |
Doporučujeme dokoupit Bazénovou chemii Whirpool, která není součástí dodávky a kartušovou filtrační vložku (VI.) do filtračního systému.
Dodavatel: BESTWAY s.r.l. Milano, Itálie
Na vířivý bazén Lay-Z-Spa Cabo Smart HydroJet 6 poskytujeme záruku 24 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířivé bazény |
|---|---|
| EAN: | 6941607369890 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bestway – bazény
U bazénů je Bestway jedna z nejznámějších a nejprodávanějších značek na trhu. Dělají hlavně:
- nadzemní bazény
- nafukovací bazény
- konstrukční (rámové) bazény
- filtrace
- vířivky Lay-Z-Spa
- příslušenství (schůdky, plachty, vysavače…)
- Poměr cena/výkon je dobrý.
- Pro běžné domácí používání většině lidí stačí.
| Výrobní společnost : | Besway |
|---|---|
| Adresa : | Bestway Global Holding Inc. Hong Kong (Čína) Suite 713, 7/F, East Wing, Tsim Sha Tsui Centre, 66 Mody Road |