Vířivý bazén Lay-Z-Spa Maldives HydroJet 2,01 x 2,01 x 0,8 m - 6001U
Kód: 14335Detailní popis produktu
Vířivý bazén Maldives HydroJet Pro je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely, netradiční oslavy a neformální setkání a jednání. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli!
Vířivý bazén Maldives HydroJet Pro je určen zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Vířivý bazén Maldives HydroJet Pro je zkonstruován pro celoroční použití.
Hlavní ovládací jednotka zajišťuje všechny provozní funkce vířivého bazénu a to výkonnou kartušovou filtraci, průtokový digitálně nastavitelný ohřev až do 40°C, vzduchový kompresor pro nafouknutí a následné zásobování vzduchových a masážních trysek.
| Parametry: | |
|---|---|
| Kapacita bazénu | 5-7 osob |
| Tvar | čtverec |
| Velikost po nafouknutí | 201 x 201 x 80 cm |
| Vnitřní rozměr | 151 x 151 cm |
| Objem vody | 1 050 litrů |
| Materiál | Tritech™ |
| Výkonný filtrační systém | 1 325 l/hod |
| Počet vzduchových trysek | 180 |
| Počet masážních trysek | 10 |
| Intenzita bublin | 2 úrovně |
| Trysky ColorJet | 2 LED |
| Ohřev vody | do 40°C |
| Příkon (při ohřevu) | 2 060 W |
| Váha balení | 82,3 kg |
| Výhřevnost | 1 - 1,5°C/h |
| Ovládání vířivky pomocí aplikace v mobilu | Wi-Fi modul |
| Obsah balení: | |
|---|---|
| Vířivý bazén Lay-Z-Spa | ANO |
| Termoizolační kryt a podložka | ANO |
| Ohřívač + systém HydroJet Pro™ | ANO |
| Opěrky hlavy 5 ks | ANO |
| LED světla 2 ks | ANO |
| Dávkovač chemikálií ChemConnect™ | ANO |
| Vložka filtru (VI) | ANO |
| Sada na opravy | ANO |
Dodavatel: BESTWAY s.r.l. Milano, Itálie
Na vířivý bazén Lay-Z-Spa Maldives HydroJet Pro poskytujeme záruku 24 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířivé bazény |
|---|---|
| EAN: | 6941607370070 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bestway – bazény
U bazénů je Bestway jedna z nejznámějších a nejprodávanějších značek na trhu. Dělají hlavně:
- nadzemní bazény
- nafukovací bazény
- konstrukční (rámové) bazény
- filtrace
- vířivky Lay-Z-Spa
- příslušenství (schůdky, plachty, vysavače…)
- Poměr cena/výkon je dobrý.
- Pro běžné domácí používání většině lidí stačí.
| Výrobní společnost : | Besway |
|---|---|
| Adresa : | Bestway Global Holding Inc. Hong Kong (Čína) Suite 713, 7/F, East Wing, Tsim Sha Tsui Centre, 66 Mody Road |