Vířivý bazén Lay-Z-Spa Miami AirJet 4 - 60001
Kód: 14336Detailní popis produktu
Relaxace celý rok! Vířivý bazén je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely, netradiční oslavy a neformální setkání a jednání. Je zkonstruován pro celoroční použití.
Hlavní ovládací jednotka zajišťuje všechny provozní funkce vířivého bazénu a to výkonnou kartušovou filtraci, průtokový digitálně nastavitelný ohřev až do 40°C, vzduchový kompresor pro nafouknutí a následné zásobování masážních vzduchových trysek.
| Parametry: | |
|---|---|
| Kapacita bazénu | 2-4 osoby |
| Velikost po nafouknutí | 180 x 66 cm |
| Vnitřní průměr | 132 cm |
| Objem vody | 669 litrů |
| Materiál | Tritech™ |
| Výkonný filtrační systém | 1325 l/hod |
| Počet vzduchových trysek | 120 |
| Teplotní rozsah | 20 - 40°C |
| Příkon (při ohřevu) | 2 050 W |
| Váha balení | 34 kg |
| Výhřevnost | 1,5 - 2°C/h |
| Obsah balení: | |
|---|---|
| Vířivý bazén | ANO |
| Termoizolační podložka a kryt | ANO |
| Filtrace, ohřívač | ANO |
| Transportní taška | ANO |
| Dávkovač chemikálií ChemConnect™ | ANO |
| Vložka filtru (VI) | ANO |
Doporučujeme dokoupit Bazénovou chemii Whirpool, která není součástí dodávky.
Dodavatel: BESTWAY s.r.l. Milano, Itálie
Na vířivý bazén Lay-Z-Spa Miami poskytujeme záruku 24 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířivé bazény |
|---|---|
| EAN: | 6942138975796 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bestway – bazény
U bazénů je Bestway jedna z nejznámějších a nejprodávanějších značek na trhu. Dělají hlavně:
- nadzemní bazény
- nafukovací bazény
- konstrukční (rámové) bazény
- filtrace
- vířivky Lay-Z-Spa
- příslušenství (schůdky, plachty, vysavače…)
- Poměr cena/výkon je dobrý.
- Pro běžné domácí používání většině lidí stačí.
| Výrobní společnost : | Besway |
|---|---|
| Adresa : | Bestway Global Holding Inc. Hong Kong (Čína) Suite 713, 7/F, East Wing, Tsim Sha Tsui Centre, 66 Mody Road |