Vířivý bazén PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon - 28458
Kód: 14342Detailní popis produktu
Přenosný nafukovací vířivý bazén pro každého. Nová generace vířivých bazénů! Užijte si perfektní rodinnou pohodu v tomto vířivém bazénu!
Vysoce pevný třikrát laminovaný vinyl ve spojení s patentovanou konstrukcí Fiber-Tech© zajistí, že vířivý bazén odolá i extrémnímu zatížení. Uzavíratelný termoizolační kryt slouží k vyšší bezpečnosti Vaší vířivky a zároveň snižuje náklady na ohřev vody na minimum.
Příjemné barevné provedení vířivého bazénu doladí váš exteriér. Integrovaný systém pracuje automaticky při zapnutí vířivky.
Vířivý bazén - výhody:
- perfektní design
- robustní konstrukce
- jednoduchá obsluha
- uzamykatelná izolační krycí plachta
- integrovaný systém proti vápenaté tvrdé vodě
- technologie Fiber-Tech (konstrukce vířivky neohýbá pod tlakem - hustě rozmístěná vlákna jej chrání před deformac, trojvrstvý laminovaný materiál je odolný proti propíchnutí)
- inovativní technologie provzdušňování vody Hydro Aeration zlepšuje účinnost filtrace a cirkulaci vody
| Parametry: | |
|---|---|
| Kapacita bazénu | 4 osoby |
| Tvar | hexagon |
| Velikost po nafouknutí | 201 x 71 cm |
| Objem vody | 795 litrů |
| Materiál | Fiber-Tech™ |
| Výkonný filtrační systém | 1741 l/hod |
| Počet vzduchových trysek | 120 |
| Počet masážních trysek | 4 |
| Teplotní rozsah | 20 - 40°C |
| Příkon (při ohřevu) | 2 200 W |
| Váha balení | 73,2 kg |
| Výhřevnost | 1,5 - 2,5°C/h |
| Vzduchové čerpadlo | 650 W / 220-240 V/ 50 Hz |
| Generátor bublin | 1,1 HP / 220-240 V / 50 Hz |
| Obsah balení: | |
|---|---|
| Vířivý bazén | ANO |
| Termoizolační podložka a kryt | ANO |
| Filtrace, ohřívač | ANO |
| Transportní taška | ANO |
| Chemický plovák | ANO |
| Vložka filtru 2 ks (S1) | ANO |
| 2 opěrky hlavy | ANO |
Na vířivý bazén PureSpa Jet&Bubble Deluxe poskytujeme záruku 24 měsíců.
Dodavatel: INTEX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířivé bazény |
|---|---|
| EAN: | 6941057418209 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
- Intex = globální značka rekreačního vybavení
- specializace: bazény, vířivky, nafukovací věci
- ideální pro: zahradu, léto, kempování, rodinu
- kvalita: střední, ale za dobrou cenu
- sídlo: USA
- výroba: hlavně Asie
- model: levnější masová produkce s rozumnou kvalitou
| Výrobní společnost : | Intex |
|---|