Vířivý bazén Lay-Z-Spa Bali Smart AirJet 7 - 6001P
Kód: 14333Detailní popis produktu
Vířivý bazén Lay-Z-Spa Bali Smart AirJet 7
Relaxace celý rok! Vířivý bazén Lay-Z-Spa je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely, netradiční oslavy a neformální setkání a jednání. Je zkonstruován pro celoroční použití.
Pumpa UltraFit™ vestavěná do vložky s výklopným ovládacím panelem, nafouknutí jedním dotykem a bezproblémovým udržováním tlaku vzduchu. Vestavěný modul Wi-Fi umožňuje Vířivý bazén ovládat pomocí aplikace v telefonu.
Na vnější části potisk v podobě hnědého rattanu, mozaikový potisk na dně. Zesílený kryt s uzamykacími bezpečnostními klipy a zabudovanou izolační vzduchovou komorou. Systém Freeze Shield® je automatický ohřev, který zabraňuje zamrznutí vody a umožňuje tak, užívat si vířivku po celý rok.
| Parametry: | |
|---|---|
| Kapacita bazénu | 5-7 osob |
| Velikost po nafouknutí | 216 x 71 cm |
| Objem vody | 1260 litrů |
| Materiál | Tritech™ |
| Tvar | kruh |
| Výkonný filtrační systém | 1 325 l/hod |
| Počet vzduchových trysek | 180 |
| Intenzita bublin | 2 úrovně |
| Ohřev vody | do 40°C |
| Příkon (při ohřevu) | 2 050 W |
| Váha (s vodou) | 45 kg (1297 kg) |
| Výhřevnost | 1 - 1,5°C/h |
| Obsah balení: | |
|---|---|
| Vířivý bazén Lay-Z-Spa Bali Smart AirJet 7 | ANO |
| Kryt bazénu termoizolační | ANO |
| Ohřev Freeze Shield® + systém AirJet™ | ANO |
| Pumpa UltraFit™ | ANO |
| Dávkovač chemikálií ChemConnect™ | ANO |
| Vložka filtru (VI) | ANO |
| Sada na opravy | ANO |
Doporučujeme dokoupit Bazénovou chemii Whirpool, která není součástí dodávky a kartušovou filtrační vložku (VI.) do filtračního systému.
Dodavatel: BESTWAY s.r.l. Milano, Itálie
Na vířivý bazén Lay-Z-Spa Bali Smart AirJet 7 poskytujeme záruku 24 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířivé bazény |
|---|---|
| EAN: | 6941607369777 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bestway – bazény
U bazénů je Bestway jedna z nejznámějších a nejprodávanějších značek na trhu. Dělají hlavně:
- nadzemní bazény
- nafukovací bazény
- konstrukční (rámové) bazény
- filtrace
- vířivky Lay-Z-Spa
- příslušenství (schůdky, plachty, vysavače…)
- Poměr cena/výkon je dobrý.
- Pro běžné domácí používání většině lidí stačí.
| Výrobní společnost : | Besway |
|---|---|
| Adresa : | Bestway Global Holding Inc. Hong Kong (Čína) Suite 713, 7/F, East Wing, Tsim Sha Tsui Centre, 66 Mody Road |