Písková filtrace Krystal Clear SX925 2 m³/hod 26642
Kód: 14279Detailní popis produktu
Výkonná písková filtrace KRYSTAL CLEAR používá k separování nečistot křemičitý písek, který klade protékající vodě z bazénu přirozený odpor a zachycuje tak v mezerách většinu nečistot. Vyčištěná voda se pak opět vrací zpět do bazénu. Písková filtrace a její princip se používá i při čištění pitných vod, protože jednoduché a levné čištění resp. výměna pískové náplně výrazně snižuje provozní náklady.
Písková filtrace KRYSTAL CLEAR se skládá z plastové podstavy, filtrační nádoby z polypropylenu beze švů, vícecestného pákového ventilu, manometru a čerpadla. Filtrační nádoba je propojena s čerpadlem flexibilní hadicí.
Písková filtrace a její princip
Výkonná písková filtrace používá k separování nečistot křemičitý písek, který klade protékající vodě z bazénu přirozený odpor a zachycuje tak v mezerách většinu nečistot. Vyčištěná voda se pak opět vrací zpět do bazénu. Písková filtrace a její princip se používá i při čištění pitných vod, protože jednoduché a levné čištění resp. výměna pískové náplně výrazně snižuje provozní náklady.
| Parametry: | |
|---|---|
| Maximální průtok | 2000 l/hod |
| Příkon / napětí | 90W / 220-240 V |
| Hmotnost filtračních kuliček | 200 g |
| Hmotnost pískové náplně | 6,5 kg |
| Doporučená hrubost zrn písku | 0,45 - 0,85 mm |
| Pro bazén o max. objemu | 16 000 litrů |
| Průměr připojení hadice | 32 mm |
| Regulační ventil | 4cestný |
| Max. výtlak | 3 m |
| Nádoba | antikorozní |
| Ochranný stupeň | IPX4 |
| Max. teplota vody | 35°C |
K pískové filtraci KRYSTAL CLEAR doporučujeme dokoupit příslušenství, které není součástí dodávky:
filtrační písek 25 kg nebo filtrační kuličky
Bazénový pH a Cl tester
Na pískovou fitraci KRYSTAL CLEAR poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénové filtrace |
|---|---|
| EAN: | 6941057421872 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.