Písková filtrace Krystal Clear SX3200 9,2 m³/h 26652
Kód: 14285Detailní popis produktu
Písková filtrace KRYSTAL CLEAR
Výkonná písková filtrace KRYSTAL CLEAR používá k separování nečistot křemičitý písek, který klade protékající vodě z bazénu přirozený odpor a zachycuje tak v mezerách většinu nečistot. Vyčištěná voda se pak opět vrací zpět do bazénu. Písková filtrace a její princip se používá i při čištění pitných vod, protože jednoduché a levné čištění resp. výměna pískové náplně výrazně snižuje provozní náklady.
Písková filtrace KRYSTAL CLEAR se skládá z plastové podstavy, filtrační nádoby z polypropylenu beze švů, 6-ti cestného pákového ventilu, manometru a čerpadla. Filtrační nádoba je propojena s čerpadlem flexibilní hadicí.
Písková filtrace a její princip
Výkonná písková filtrace používá k separování nečistot křemičitý písek, který klade protékající vodě z bazénu přirozený odpor a zachycuje tak v mezerách většinu nečistot. Vyčištěná voda se pak opět vrací zpět do bazénu. Písková filtrace a její princip se používá i při čištění pitných vod, protože jednoduché a levné čištění resp. výměna pískové náplně výrazně snižuje provozní náklady.
| Parametry: | |
|---|---|
| Maximální průtok | 9200 l/hod |
| Příkon / napětí | 550W / 220-240 V |
| Hmotnost filtračních kuliček | 1500 g |
| Hmotnost pískové náplně | 50 kg |
| Doporučená hrubost zrn písku | 0,45 - 0,85 mm |
| Pro bazén o max. objemu | 60 000 litrů |
| Průměr připojení hadice | 38 mm |
| Regulační ventil | šesticestný |
| Max. výtlak | 7,5 m |
| Nádoba o průměru 41 cm | antikorozní |
| Ochranný stupeň | IPX4 |
| Max. teplota vody | 35°C |
K pískové filtraci KRYSTAL CLEAR doporučujeme dokoupit příslušenství, které není součástí dodávky:
filtrační písek 25 kg nebo filtrační kuličky
bazénový adaptér Intex B pro připojení filtrace k bazénům se vstupem/odtokem o průměru 32 mm
Na pískovou fitraci KRYSTAL CLEAR poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénové filtrace |
|---|---|
| EAN: | 6941057413945 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.